Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Kayseri OBM’de Değerlendirme Toplantısı

Bölge Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda 2019 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2020 yılı bütçesi ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya Bölge Müdürümüz, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve İşletme Müdürlerimiz katıldı.

2019 Yılı yılsonu gerçekleşen damga ve endüstriyel odun miktarı, dikili satış miktarı ve 31.12.2019 tarihi itibariyle oluşacak endüstriyel odun miktarı, damga durumu, tahsislerin karşılanması ve stok durumları ile ilgili İşletme Müdürleri sunu yaptılar. Sunular yapılırken Şube Müdürleri de kendi konuları ile ilgili değerlendirmelerde bulundular. Sunularda ayrıca 2020 yılı için yapılan dikili damgaların ORBİS Sistemine girilmesi, 2020 yılı dikili satış programı, üretim, silvikültür ve ağaçlandırma faaliyetlerinde iş-zaman akışının planlanması görüşüldü.

Bölge Müdürümüz İsa Çapkın 2019 yılı programlarının gerçekleşmelerin yüzde yüzün üzerinde olmasından dolayı tüm çalışma arkadaşlarını tebrik etti ve aynı hassasiyeti 2020 yılı içinde gerçekleştirmeleri konusunda verdiği talimatla toplantı sona erdi.

03.12.2019

Paylaş: