Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Unutmayalım; Hepimiz Birer Engelli Adayıyız

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Engelli kadrosunda Kurumda görev yapan İşletme Pazarlama Şube Müdürlüğü katibi Ömer Baş’ı ziyaret etti.

Bölge Müdürü Hasan Keskin, Engelli tüm vatandaşlarımızın, çalışanlarımızın ve ailelerinin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü tebrik ediyor,  tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum” dedi.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde İşletme Müdürlükleri dahil 11 engelli personelimizin olduğunu belirten Bölge Müdürü Keskin, hepimizin yaşadığımız sürece birer engelli adayı olduğumuzu ve bunu hiç unutmamamız gerektiğini, engelli olmanın hiç bir şeye engel olmadığını ve toplum olarak engelli bireylerin istihdamı ve yaşamını daha kaliteli şekilde sürdürebilmesi için elimizden geleninin en iyisini  yapmaya gayret göstermemiz gerektiğini belirtti.
 
Güzel bir sohbet havasında geçen ziyarette Bölge Müdürü Keskin’e Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Yaman Sağlam ve Personel Şube Müdürü Mehmet Ali Demirtaş eşlik etti.

03.12.2019

Paylaş: