Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Erzurum OBM’de Orman Mühendisleri Odası İstişare Toplantısı Yapıldı

TMMOB Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz'ın katılımıyla Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü Yaşar Öztaş Eğitim Merkezinde Orman Mühendisleri Odası İstişare toplantısı yapıldı.

Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret eden Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz Bölge Müdürümüz Oktay Ayatayı makamında ziyaret ederek yeni görevinden dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Bölge Müdürlüğümüz Eğitim Merkezinde yapılan toplantıya Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz, Orman Bölge Müdürümüz  Oktay Ayatay, Doğa Koruma ve Milli Parklar 13. Bölge Müdürü vekili Ahmet Çörtük, Orman Mühendisleri Odası Erzurum Şube Başkanı Tekin Işık, Bölge Müdür Yardımcılarımız, İşletme Müdürleri, İşletme Şefleri odaya kayıtla Mühendisler ve Danışman Mühendisleriyle bir toplantı yaptı.

Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz; Meslektaşlarımız adına yaklaşık 20 Aydır birbirinden kıymetli kazanımlar elde edildiğini ve 2020 yılında da aynı enerji ile çalışmaların devam edeceğini belirterek Orman Mühendisleri Odasının çalışmaları hakkında bilgi vererek sorunları dilek ve temennileri dinledi.

04.12.2019

Paylaş: