Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Bölge Müdürümüz Ziya Polat 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programına Katıldı

Bölge Müdürümüz Ziya Polat, Memur Sen ve TOÇBİR-SEN Sendikasının düzenlemiş olduğu Dünya Engelliler Günü programına katıldı.

Etkinliğe Bölge Müdürümüz Ziya Polat, Bölge Müdür Yardımcımız Halis Belen, Memur Sen Sakarya İl Başkanı Murat Mengen, TOÇBİR-SEN Sakarya Şube Başkanı Haluk Arık ve Yönetim Kurulu, Memur Sen ve TOÇBİR-SEN Engelliler Komisyonu Başkanı Yasin Avcı, Orman Mühendisleri Odası Sakarya Şube Başkanı Vedat Dilaver, Öz Orman-İş Sakarya Başkanı İslam Şişman ve engeli personeller katıldı.
Hepimizin Yaşadığımız Sürece Birer Engelli Adayıyız
Bölge Müdürümüz Ziya Polat yaptığı konuşmalarında; “Dünya Engelliler Günü 1992 yılından bu yana 3 Aralık günü Birleşmiş Milletler tarafından uluslararası bir gün olarak kabul edilmiştir. Hepimizin yaşadığımız sürece birer engelli adayı olduğumuzu ve bunu hiç unutmamamız gerektiğini, engelli olmanın hiç bir şeye engel olmadığını ve toplum olarak engelli bireylerin istihdamı ve yaşamını daha kaliteli şekilde sürdürebilmesi için elimizden geleninin en iyisini  yapmaya gayret göstermemiz gerektiğini belirtti. Böyle güzel ve anlamlı bir programda bulunmaktan ayrıca mutlu olduğunu dile getirerek teşekkürlerini iletti”.
Daha sonra program sohbet havasında geçerek tamamlandı.

04.12.2019

Paylaş: