Skip Ribbon Commands
Skip to main content

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi Gerçekleştirildi

 

Genel Müdürlüğümüz Anfi salonunda 27.05.2019 tarihinde gerçekleştirilen Eğitim Konferansına, Genel Müdür Yardımcılarımız Mustafa Özkaya, Hayati Özgür ve Mehmet Çelik’ in teşrifleri,  Daire Başkanları ve Genel Müdürlüğümüz Personelinin geniş katılımı sağladı.

TSE Uzmanı, Baş Tetkikçi K. Yaşar EFENDİOĞLU tarafından verilen  “Kalite Yönetim Sistemi Farkındalık Konferansı”  çalışanlarımız tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi.​

Konferansta, “Kalite, kalite bilinci, kalitenin kimin işi olduğu, kalitenin nerede nasıl hizmetlerimize etki edeceği, risk kavramı, göreve yeni başlayanlara Oryantasyon eğitimi verilmesinin önemi, arşivlerin düzeni ve kurumsal kalite yönetim sistemi uygulamalarını” içeren bilgilendirici ve ilgi çekici birçok içerik katılımcılar ile paylaşıldı.

Konferans Sonunda Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Özkaya konuşmasında, “2005 yılından bu yana Kalite Yönetim Sistemi Bayrağı Kurumumuzda dalgalanmaktadır. Genel Müdürlüğümüz için “Kalite Yönetim sistemi” çok önemli bir işlevi yerine getirmektedir. ”dedi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

28.05.2019

Paylaş: