Skip Ribbon Commands
Skip to main content

OGM Ormanspor dan, Genel Müdürümüz Bekir KARACABEY’e Ziyaret

 

2018-2019 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off şampiyonu olarak Tahincioğlu Basketbol Süper Liginin yeni takımı olan OGM Ormanspor Yönetim Kurulu, Genel Müdürümüz Bekir KARACABEY’ i ziyaret ederek şampiyonluk kupasını takdim etti.

OGM Ormanspor Yönetim Kurulu Şahin AYBAL başkanlığında Yönetim kurulu üyeleri Mehmet KOÇ, Mustafa AKKIZ, İbrahim Ethem GÜRSOY, Ahmet SUAT ve Akın ALEMDAR Orman Genel Müdürümüz Bekir KARACABEY’ i ziyaret etti.

Ormanspor Yönetim Kurulu Başkanı Şahin AYBAL ziyarette; erkekler Play-Off şampiyonluk kupası ile kulüp formasını Genel Müdürümüz Karacabey’e takdim ederek,  OGM Ormanspor erkek ve kadın basketbol takımlarının 2018-2019 sezonundaki başarılarını dile getirdi ve desteklerinden dolayı Genel Müdürümüze teşekkür etti. Genel Müdürümüz KARACABEY “2018-2019 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off şampiyonu olan erkek basketbol takımımız ile Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 8.’si olan, Euro Cup Avrupa’da 160 takım arasında 32. Olan kadın basketbol takımlarımızın başarılarından dolayı Yönetim Kurulunu, teknik ekibi ve tüm oyuncularımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Büyük başarılara imza atarak ormancılık faaliyetlerinin de tanıtımına önemli katkılar sağladınız. Hatta üç büyük kulüpten sonra kadın ve erkek basketbol süper liglerinde takımı olan dördüncü büyük kulüp oldunuz. Ankara’yı ligde temsil eden ikinci takım olmayı da başardınız bu sebeple tüm Ankaralı basketbol severlerin OGM Ormanspor’ a desteklerini bekliyoruz.” dedi.

Ziyaret esnasında yeni sezon hazırlıkları hakkında bilgi alan Genel Müdürümüz Bekir KARACABEY, “Bu güne kadar kurumumuza ve OGM Ormanspor’ a gösterdiği ilgi ve destekleri sebebiyle Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’ ye şükranlarımı arz ediyor, yeni sezon da da başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

28.06.2019

Paylaş: