Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Kayseri OBM’de Değerlendirme Toplantısı

Bölge Müdürlüğümüzün 2018 yılı gerçekleşmeleri ile 2019 yılı programlarının değerlendirme toplantısı 06-08 Temmuz 2018 tarihleri arasında Yozgat İli, Sorgun İlçesinde yapıldı.
Değerlendirme toplantısına, Bölge Müdürümüz Adnan Diltemiz, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, İşletme Müdürlerimiz ve Etüt Proje Mühendisimiz katıldı.
 
Değerlendirme toplantısı; Bölge Müdürümüz Adnan Diltemiz’in; yapılacak toplantının hayırlara vesile olmasını dilediği açılış konuşması ile başladı. Toplantıda; İşletme, Fidanlık Müdürleri ve Etüt Proje Başmühendisleri 2018 yılı program ve gerçekleşme durumu, 2018 yılı devam eden üretim durumu (damga, üretime verilen makta, rampa, son depo), 2018 yılı sonbaharında girilecek olan 500 Hektar Sarıçam tabi tensil sahalarının (Çayıralan, Akdağmadeni ve Sivas Orman İşletme Müdürlüklerinde) işgücü planlamasının yapılması, 2018 yılı yatırımların durumu ve 2019 yılı damga durumuyla ilgili sunumlarını yaptılar. Sunular yapılırken Şube Müdürleri de kendi konuları ile ilgili değerlendirmeler yaptılar.
 
Toplantı, Bölge Müdürümüz Adnan Diltemiz'in 2018 yılı programlarının hiçbir aksaklığa sebebiyet verilmeden gerçekleştirilmesi konusundaki tüm birimlere verdiği talimatlarla sona erdi.

09.08.2018

Paylaş: