Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Hüseyin Bulut'tan Amasya Orman Bölge Müdürlüğüne Hüzünlü Veda

Amasya Orman Bölge Müdürlüğünde  İzin ve İrtifak Şube Müdürü olarak  görev yapan Hüseyin Bulut Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Makine ve İkmal Şube Müdürlüğü görevine ataması yapılması nedeniyle 09  Ağustos 2018 tarihinde düzenlenen  veda programı ile Amasya Orman  Bölge Müdürlüğüne  ve Amasya’ya veda etti.

Programın açılış konuşmasını yapan Bölge Müdürü Zekeriyya Nane; “ Her birimiz bu güzel ülkemize hizmet için çalışmaktayız. Bu bir bayrak yarışıdır. Değerli Müdürümüz Hüseyin bey’in bölge müdürlüğümüzde değerli çalışmaları oldu. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevlerinin hayırlı, uğurlu olmasını ve başarılarının devamını diliyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Şube Müdürü Hüseyin Bulut İse; “  Göreve başladığımdan bugüne kadar yürüttüğümüz ormancılık faaliyetlerinde  çalışma arkadaşlarımızın özverileri ile beraber çok güzel hizmetlerimiz oldu. Yürüttüğümüz çalışmalarda hakkaniyete önem verdik  Vicdanen huzurlu bir şekilde  Amasya’dan ayrılıyorum. Hizmetlerimizi yeni görevlerimizde sürdüreceğiz. Değerli çalışma arkadaşlarım, hazırladığınız ve katılım sağladığınız  bu güzel geceden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin ve Allaha emanet olun.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından tayini çıkan Şube Müdürü Hüseyin Bulut’a hediyeleri Bölge Müdürü Zekeriyya Nane tarafından  verilerek program sonlandırıldı.

09.08.2018

Paylaş: