Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Ormancı Eşleri Ekonomiye Katkı Sağlayacak

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü ile Adapazarı Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü arasındaki işbirliği kapsamında; Bölge Müdürlüğü personel eşleri ve çevre katılımcılar için ahşap boyama ve dekoratif ev tekstili dallarında kurs açılışı yapıldı.

Bölge Müdürlüğümüz sitesinde gerçekleştirilen kurs açılışına; Bölge Müdürümüz Okan Kurşun, Bölge Müdür Yardımcısı Adil Şencan, Şube Müdürleri, Adapazarı Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Vedat Tetik, Müdür Yardımcısı Sündüz Şimşek, kurs öğretmenleri Handan Yıldırım, Gülay Alp, Adapazarı Orman İşletme Müdürü Özlem Cevahirci ile personel eşleri katıldı.

Bölge Müdürümüz Okan Kurşun yaptığı açıklamada; "Bu tür kurslar bir sanat sahibi olabilmek ve boş zamanları verimli şekilde değerlendirmek adına faydalı kurslardır. Kursun açılmasına destek veren Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Kursiyerler, edineceği sanat ile ev ekonomisine katkı da sağlayabilecekler. Fedakâr ormancı hanımları için açtığımız bu kursun hayırlı ve verimli olmasını diliyorum” dedi. Kursiyer hanımların hazırladığı ikramlarla açılış yapıldı.

06.12.2018

Paylaş: