Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Giresun’da e-ihale Eğitimi Yapıldı

Kamu İhale Kurumu tarafından; 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu Kapsamında e-ihale uygulaması konusunda Bölge Müdürlüğümüz ihale yetkililerine eğitim verildi.

Genel Müdürlüğümüzce düzenlenen, video konferans ile yapılan ve Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Özkaya Başkanlığında; Kamu İhale Kurumu yetkilileri ve uzmanlarınca verilen eğitime; Bölge Müdür Yardımcısı Vekili Kahraman Temur başkanlığında, Mali İşler Şube Müdürü, İşletme Müdür Yardımcıları, Saymanlar ve İhale görevlileri katıldı.  

Açılış konuşmasında Orman Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya; Ülkemizde en çok e-ihale yapan ve teknolojide örnek olan bir Kurumun çalışanı olarak duyduğu mutluluğu ifade ederek, bu konuda emeği geçen Orman Genel Müdürlüğünün tüm çalışanlarına teşekkür etti. Bu gün olduğu gibi bundan sonra da teknolojik gelişmeler konusunda en önde giden Kurum olarak gerekli adımları noksansız ve zamanında atılacağını belirtti. Bu eğitime katkı sağlanan Kamu İhale Kurumu yönetici ve uzman personeline teşekkür edip, toplantının ve eğitimin hayırlara vesile olmasını diledi. 

Uygulamalı eğitimde; e-ihale ve e-eksiltme iş ve işlemlerinin nasıl yapıldığı, karşılaşılan ve karşılaşılabilecek soru ve sorunlar anlatıldı, katılımcıların soruları cevaplandı.

06.12.2018

Paylaş: